Mūsu pakalpojumi

Baltijas valstīs piedāvājam augstas klases īstermiņa energoapgādes risinājumus – tehnikas īri, projektu izstrādi, piegādi, uzstādīšanu un apkalpošanu.

Projekta dizains

Jebkuram pasākumam ir iespējams izveidot projekta dizainu. Lielākiem pasākumiem tā ir nepieciešamība, lai varētu precīzi un efektīvi izstrādāt un aprēķināt nepieciešamo resursu un materiālu daudzumu, precīzu iekārtu novietojumu. Piedāvājam veikt dizaina plānošanu ar grafiski uzskatāmu rezultātu nomas projekta ietvaros bez maksas.

Uzzināt vairāk

Noma

Mūsu nomas pakalpojumu klāstā ir plašs sortiments, sākot ar dažāda izmēra un jaudas ģeneratoriem, kabeļiem un sadales skapjiem līdz kabeļu tiltiņiem un ierobežojošām sētiņām.
Spējam nodrošināt jebkura izmēra pasākumu ar nepieciešamo iekārtu apjomu, kas mūs padara par ievērojamiem spēlētājiem Baltijas tirgū.

Uzzināt vairāk

Piegāde

Iekārtu piegāde tiek nodrošināta gan ar vieglo, gan smago tehniku atkarībā no nepieciešamā ģeneratora izmēra un jaudas un papildaprīkojuma daudzuma. Mazākas jaudas ģeneratori ir izvietoti uz piekabēm (līdz 3.5t), lielāki tiek vesti ar kravas automašīnu.
Iekārtu loģistiku mēs piedāvājam un rekomendējam nodrošināt no savas puses, ļaujot klientam pievērsties svarīgākām lietām un lieki nelauzīt galvu par transporta organizēšanu.

Uzzināt vairāk

Uzstādīšana

Visu, Mūsu piegādāto iekārtu uzstādīšanu veic kvalificēti speciālisti ar pieredzi ģeneratoru tirgū vairāku gadu garumā. Gan piegāde, gan uzstādīšana, gan demontāža vienmēr ir saskaņots process ar klientu visērtākajā kārtā. Rekomendējam pirms nomas sākuma veikt sertificēta personāla uzstādītā tīkla drošības (zemējuma aizsardzības) pārbaudes. Tā ir obligāta normatīvo aktu prasība Igaunijā.

Uzzināt vairāk

Uzraudzība

Mūsu pakalpojumu klāstā ir arī iekārtu uzraudzība to darbības laikā. Vajadzības gadījumā tiek nodrošināts profesionāls darbinieks iekārtu uzraudzībai. Piedāvājam veikt arī ģeneratoru degvielas uzpildi.

Uzzināt vairāk