Tehnikas noma

Mūsu kompānija piedāvā īrēt ģeneratorus, sadales paneļus, spēka kabeļus un citus piederumus pagaidu elektroapgādes projektiem. Saskaņā ar klientu vajadzībām, iekārtas varam arī pārdot.

Ģenerātori

Spēcīgi, klusi un izturīgi ģeneratori ir pamats drošai un stabilai elektroenerģijas padevei jebkurā objektā. Visi ģeneratori ir skaņu izolējošā ietvarā, aprīkoti ar mikroprocesoru vadības un aizsardzības sistēmu kā klientu tā pašas iekārtas drošībai. Zem ģeneratora iebūvētā degvielas tvertne nodrošina vismaz 8 stundu degvielas autonomiju pie pilnas slodzes. Degvielas patēriņš ģeneratoram tāpat kā automašīnai atkarīgs no tā cik ģenerators tiek noslogots. Tāpēc ieteicams rūpīgi izvērtēt nepieciešamā ģeneratora jaudu, lai efektīvi izmantotu pieejamos resursus. Piedāvājam bezmaksas konsultācijas, lai projekta ietvaros piemeklētu pašu efektīvāko ģeneratoru skaitu un jaudas.Mēs esam izvēlējušies strādāt ar Caterpillar ģeneratoriem, kuri ir klusi, droši un uzticami, un pierādījuši sevi visā pasaulē. Mūsu nomas parkā ir plašs vienību klāsts ar jaudu no 22-700kVA.

Uzzināt vairāk

Sadales skapji – paaugstinātai drošībai vai jaudai

Drošībai – kritisku objektu barošanai nereti ir prasība dubultai ģeneratoru sistēmai – kad 2 vai vairāki ģeneratori ir savienoti paralēlā darbā ar domu, ka jebkurš no tiem kādu iemeslu pēc pārstāj darboties, otrs (pārējie) turpina bezpārrāvuma elektrības padevi. Šāda kaskāde ir pasaulē atzīta par pašu drošāku elektroenerģijas padeves avotu un nereti tiek izmantota skatuves elementu barošanai.

Paaugstinātai jaudai – savienojot vairākus ģeneratorus paralēlā darbā, iespējams iegūt lielākas jaudas elektrobarošanas avotu, kas ir visu savienoto ģeneratoru jaudas summa. PS ģeneratoriem nav obligāti jābūt vienādas markas vai jaudas.

Distribūcijai – sadales skapji paredzēti arī dažādas jaudas kabeļu pieslēgumiem ar standarta rozetēm 125A, 63A, 32A un 16A trīsfāzu vai vienfāzu. Jaudīgākiem pieslēgumiem piedāvājam 400A powerlock vai camlock pievienojumus.

Sadales skapji ir aprīkoti ar zemējuma aizsardzības automātiem katram atzaram. Tādējādi tiek panākta drošība pret elektrības noplūdi caur zemi, pie tam atslēgts tiek tikai viens atzars nevis viss tīkls.

Uzzināt vairāk

Kabeļi

Lokani, izturīgi vara kabeļi ar gumijas apvalku ļauj ātri un ērti izveidot drošu, noturīgu un diskrētu tīklu jebkurā objektā.

Uzzināt vairāk

Papildaprīkojums

Kabeļu tiltiņi kabeļu aizsardzībai pret automašīnu riteņiem un augstpapēžu kurpēm. Lielas ietilpības degvielas tvertnes objektiem, kur nav pasākuma laikā nav iespējams piegādāt degvielu.

Uzzināt vairāk